Background

Klient indywidualny

Klient indywidualny

Klient indywidualny

Zajmując się ubezpieczeniami dla firm, wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, jak ważne jest zadbanie również o komfort ubezpieczeń indywidualnych.

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych Klientów, dotyczące ubezpieczeń indywidualnych, zapraszamy do skorzystania z usług współpracującej z nami Multiagencji Ubezpieczeniowej.

Zapytaj o ofertę dla Twojej branży
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Professional Broker Sp. z o.o., ul. Zakorczymska 44/1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki zgodnie z Polityką Prywatności, w celach marketingowych w tym oferowania ubezpieczeń. Oświadczam, że moje dane podaję dobrowolnie oraz, że są one zgodne z prawdą i jestem osobą o powyżej wskazanych danych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z 18 lipca 202 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Professional Broker Sp. z o.o. Wiem, że w każdym momencie mam możliwość odwołania swojej zgody. Odwołanie zgody jest możliwe także poprzez zgłoszenie takowej prośby pod adres mailowy biuro@professionalbroker.pl.