Background

Ubezpieczenia finansowe

Ubezpieczenia finansowe

Ubezpieczenia związane z należnościami kontrahentów.

Ubezpieczenia finansowe są silne powiązanie z rozwojem gospodarki rynkowej. Oferują ochronę w przypadkach, kiedy kontrahent nie będzie w stanie wypełnić swoich zobowiązań finansowych wobec wierzyciela.

Główna korzyść z zawarcia takiego ubezpieczenia dla przedsiębiorcy to przeniesienie ryzyka niewypłacalności kontrahenta na zakład ubezpieczeń, co zdecydowanie zwiększa poczucie bezpieczeństwa prowadzenia własnej działalności.

To tylko część oferowanych przez nas produktów ubezpieczeniowych. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Ubezpieczenia finansowe

Formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Professional Broker Sp. z o.o., ul. Zakorczymska 44/1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki zgodnie z Polityką Prywatności, w celach marketingowych w tym oferowania ubezpieczeń. Oświadczam, że moje dane podaję dobrowolnie oraz, że są one zgodne z prawdą i jestem osobą o powyżej wskazanych danych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z 18 lipca 202 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Professional Broker Sp. z o.o. Wiem, że w każdym momencie mam możliwość odwołania swojej zgody. Odwołanie zgody jest możliwe także poprzez zgłoszenie takowej prośby pod adres mailowy biuro@professionalbroker.pl.