Background

Kompleksowe Ubezpieczenia dla Twojej Firmy

Ubezpieczenia branżowe

Ubezpieczenia branżowe

Professional Broker oferuje ubezpieczenia dla firm.

– Przeprowadzamy audyt
– Uwzględniamy indywidualne potrzeby i ryzyka, które są istotne przy tworzeniu oferty
– Wybieramy najkorzystniejszą opcję ubezpieczenia dla naszych Klientów

Działamy kompleksowo, dzięki czemu przedstawione propozycje dla konkretnych branż są rzetelne i zabezpieczają interesy danej firmy.

Przygotowane oferty spełniają wymogi formalne związane z ubezpieczeniem w danej branży. W ofercie uwzględniamy możliwe zdarzenia,  które mogą wystąpić i przygotowujemy dla nich rozwiązania ubezpieczeniowe.

Przykładowe branże:

– branża transportowa,
– branża paliwowa,
– branża budowlana,
– branża przemysłowa,
– branża finansowa,
– branża informatyczna.

Zapytaj o ofertę dla Twojej branży
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Professional Broker Sp. z o.o., ul. Zakorczymska 44/1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki zgodnie z Polityką Prywatności, w celach marketingowych w tym oferowania ubezpieczeń. Oświadczam, że moje dane podaję dobrowolnie oraz, że są one zgodne z prawdą i jestem osobą o powyżej wskazanych danych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z 18 lipca 202 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Professional Broker Sp. z o.o. Wiem, że w każdym momencie mam możliwość odwołania swojej zgody. Odwołanie zgody jest możliwe także poprzez zgłoszenie takowej prośby pod adres mailowy biuro@professionalbroker.pl.